Wersje językowe

NAJLEPSZE, NOWOCZESNE GAŁKI DO DRZWI

Gałki do drzwi to niezwykle ciekawe rozwiązanie, stanowiące alternatywę dla tradycyjnych klamek do drzwi. Gałki drzwiowe znajdują szerokie zastosowanie we wszelkiego rodzaju budynkach użyteczności publicznej, hotelach czy restauracjach, jednak coraz częściej są stosowane również w prywatnych domach lub mieszkaniach, chociażby ze względu na fakt, że stanowią trudniejszą barierę do pokonania przez małe dziecko lub sprytnego czworonoga.

Gałka do drzwi KULA STAŁA stal nierdzewna Gałka do drzwi KULA STAŁA stal nierdzewna
Producent: PSG
Cena: 29,99 zł
zobacz więcej

Nierdzewne gałki do drzwi wewnętrznych w naszej ofercie

W prezentowanej kategorii można znaleźć zarówno gałki stałe, montowane najczęściej w drzwiach wejściowych od zewnątrz, uniemożliwiające niekontrolowane wejście do budynku, lub pomieszczenia, jak i gałki ruchome, czyli takie które działają na tej samej zasadzie co klasyczne klamki do drzwi.

W naszej ofercie posiadamy gałki z szyldem okrągłym, a także gałki z szyldem owalnym. Dostępne są one w różnych kształtach jako np.  kulistym, płaskim, ale również gałki o bardziej wyrafinowanych formach np. z modnym przegięciem.

Gałki drzwiowe wysokiej jakości

Szczególnym powodzeniem cieszą się akcesoria do drzwi ze stali nierdzewnej, potocznie określane jako gałki nierdzewne. Są one niezwykle trwałe, a jednocześnie stanowią ciekawy element dekoracyjny, nadający drzwiom charakteru.

Wszystkie oferowane przez nas gałki do drzwi wykonane są z wysokiej klasy materiałów, co przekłada się na ich najwyższą jakość oraz trwałość, przy jednocześnie atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów alternatywnych do standardowych klamek.  

Szerokie zastosowanie nierdzewnych gałek drzwiowych 

Gałki drzwiowe to świetne rozwiązanie w domach, w których ceni się wyjątkowość. Powinny być wybierane raczej do mieszkań singli lub par bezdzietnych, ponieważ dzieci mogą mieć problem z otworzeniem gałką drzwi.

W których wnętrzach sprawdzi gałka drzwiowa?

Tak, jak przy wyborze klamki, tak i przy wyborze gałki trzeba pamiętać o tym, aby komponowała się stylem i kolorem z drzwiami i wystrojem. Gałka do drzwi szczególnie dobrze będzie wyglądać w minimalistycznych wnętrzach. Gałki drzwiowe w mniej typowych kształtach, jak np. kwadratowym, sprawdzą się w nowoczesnej przestrzeni, w której królują geometryczne kształty. Gałki do drzwi będą elegancko prezentować się m.in. na białych drzwiach wewnętrznych.

Zakup nierdzewnej gałki drzwiowej w FASTKOP

Kupując gałkę do drzwi w FASTKOP, mają Państwo pewność, że będzie to klamka najwyższej jakości. Znajdą tez Państwo u nas wyjątkowe kwadratowe klamki drzwiowe. Jeżeli podczas zakupów zrodzą się jakieś pytania, to nasi pracownicy udzielą na nie odpowiedzi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl