Wersje językowe
Opcje przeglądania

PRZELOTOWE SKRZYNKI NA LISTY

Przelotowa skrzynka pocztowa stanowi idealne rozwiązanie m.in. dla wszystkich posiadaczy domów oraz prywatnych posesji, gdzie znajduje się ogrodzenie z częścią murowaną, tj. słupkiem, wewnątrz której może być zainstalowana skrzynka. Innym przykładem zastosowania skrzynki na listy do wmurowania jako alternatywy do skrzynek natynkowych będzie jej montaż w zewnętrznej ścianie budynku tuż przy wejściu tak, aby dostarczana od zewnątrz korespondencja, mogła być z niej wyjmowana bez wychodzenia z domu. Ten drugi wariant idealnie sprawdzi się w przypadku posesji w stylu amerykańskim, nie posiadających frontowego ogrodzenia. 

Zalety skrzynek przelotowych na listy 

Dodatkową zaletą przelotowej skrzynki na listy jest zwiększone bezpieczeństwo przechowywanej korespondencji ze względu na fakt, że skrzynka jest na stałe wmontowana w mur i nie ma możliwości w jej ingerencję przez osoby niepożądane, a ponadto nie ulegnie tak łatwo uszkodzeniom wywołanym np. przez wandali. Przelotowa skrzynka na listy jest rozwiązaniem dającym zarówno poczucie bezpieczeństwa, komfort użytkowania, ale również stanowiącym ważny element wykończeniowy naszego ogrodzenia. Nowoczesna skrzynki z wrzutem przystosowane do montażu wyposażone są w cienki, elegancki panel frontowy z otworem listowym, które idealnie komponuje się z większością współczesnych aranżacji, stanowiąc spójną wizualnie całość.  

Oferta skrzynek na listy z otworem na wrzut

W prezentowanej kategorii Skrzynki przelotowe, oferujemy różne ich rodzaje, modele, rozmiary oraz wersje kolorystyczne tak, aby łatwo można było wybrać najbardziej pasującą do indywidualnych potrzeb oraz upodobań. W naszym asortymencie posiadamy skrzynki przelotowe, o zastosowanych różnych rozwiązaniach konstrukcyjnych tak, aby można było dopasować je do szerokiej gamy różnych typów ogrodzeń. Szczególnie wartą uwagi i polecenia propozycją, jest skrzynka przelotowa z regulowaną szufladą, gdzie głębokość skrzynki może być regulowana w pewnym jej zakresie, aby odpowiednio dopasować ją do grubości ogrodzenia. 

Niezastąpione skrzynki ze stali nierdzewnej 

Bardzo popularnym rozwiązaniem, idealnie wpisującym się w modny, nowoczesny styl, są skrzynki przelotowe ze stali nierdzewnej.  Skrzynka przelotowa nierdzewna nie dość, że cieszy się niezwykłą trwałością, to stanowi dodatkowo element dekoracyjny, idealnie komponujący się z murem lub kamieniem naszego ogrodzenia.

Zapraszamy do kategorii Skrzynki przelotowe oraz innych skrzynek na listy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl